Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Anketa

Jak se Vám líbí naše nové stránky?

Celkem hlasů:
1016
Hlasování začalo:
23. 7. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Navigace

Obsah

TJ Sokol Paběnice, spolek

Rozlosování podzim 2017

Okresní přebor

1. kolo - sobota 26. srpna od 17 hodin

Paběnice - Chotusice
Malešov - Malín
Sedlec - Sázava B
Vrdy - Č. Janovice
U. Janovice B - Zbraslavice
K. Hora B - Suchdol
N. Dvory - Církvice (ne)

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin           +   večer koncert DERBY
Zbraslavice - K. Hora B
Č. Janovice - U. Janovice B (od 14)
Církvice - Vrdy
Sázava B - N. Dvory (hlášenky)
Paběnice - Malešov
Chotusice - Suchdol (ne)
Malín - Sedlec (ne)

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Malešov - Chotusice
Sedlec - Paběnice
Vrdy - Sázava B
U. Janovice B - Církvice
K. Hora B - Č. Janovice
Suchdol - Zbraslavice
N. Dvory - Malín (ne)

4. kolo - sobota 16. září od 17 hodin
Č. Janovice - Suchdol (od 14)
Církvice - K. Hora B
Sázava B - U. Janovice B (hlášenky)
Paběnice - N. Dvory
Malešov - Sedlec
Chotusice - Zbraslavice (ne)
Malín - Vrdy (ne)

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
Sedlec - Chotusice
Vrdy - Paběnice
U. Janovice B - Malín
K. Hora B - Sázava B
Suchdol - Církvice
Zbraslavice - Č. Janovice
N. Dvory - Malešov (ne)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Církvice - Zbraslavice
Sázava B - Suchdol (hlášenky)
Paběnice - U. Janovice B
Malešov - Vrdy
Sedlec - N. Dvory
Chotusice - Č. Janovice (ne)
Malín - K. Hora B (ne)

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Vrdy - Sedlec
U. Janovice B - Malešov
K. Hora B - Paběnice
Suchdol - Malín
Zbraslavice - Sázava B
Č. Janovice - Církvice (od 13)
N. Dvory - Chotusice (ne)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Sázava B - Č. Janovice (hlášenky)
Paběnice - Suchdol
Malešov - K. Hora B
Sedlec - U. Janovice B
Chotusice - Církvice (ne)
Malín - Zbraslavice (ne)
N. Dvory - Vrdy (ne)

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
Vrdy - Chotusice
U. Janovice B - N. Dvory
K. Hora B - Sedlec
Suchdol - Malešov
Zbraslavice - Paběnice
Č. Janovice - Malín (od 12.30)
Církvice - Sázava B

10. kolo - sobota 28. října od 14.30 hodin
Paběnice - Č. Janovice
Malešov - Zbraslavice
Sedlec - Suchdol
Vrdy - U. Janovice B
Chotusice - Sázava B (ne)
Malín - Církvice (ne)
N. Dvory - K. Hora B (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
U. Janovice B - Chotusice
K. Hora B - Vrdy
Suchdol - N. Dvory
Zbraslavice - Sedlec
Č. Janovice - Malešov (od 11)
Církvice - Paběnice
Sázava B - Malín (hlášenky)

12. kolo - sobota 11. listopadu od 14 hodin
Paběnice - Sázava B
Malešov - Církvice
Sedlec - Č. Janovice
Vrdy - Suchdol
U. Janovice B - K. Hora B
Chotusice - Malín (ne)
N. Dvory - Zbraslavice (ne)

13. kolo - sobota 18. listopadu od 13.30 hodin
K. Hora B - Chotusice
Suchdol - U. Janovice B
Zbraslavice - Vrdy
Č. Janovice - N. Dvory (od 10.30)
Církvice - Sedlec
Sázava B - Malešov (hlášenky)
Malín - Paběnice (ne)

Rozpis pro „B“

IV. třída, skupina B

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Soběšín - Zruč n. S. B
Č. Janovice B - Kaňk B
Kačina - N. Dvory B
Rataje n. S. - Nepoměřice
Paběnice B - Močovice (ne)

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Nepoměřice - Paběnice B
N. Dvory B - Rataje n. S.
Kaňk B - Kačina (hlášenky)
Zruč n. S. B - Č. Janovice B (ne od 15)
Křesetice B - Soběšín (ne)

4. kolo - sobota 16. září od 17 hodin
Č. Janovice B - Křesetice B
Kačina - Zruč n. S. B
Rataje n. S. - Kaňk B
Močovice - Nepoměřice
Paběnice B - N. Dvory B (ne)

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
N. Dvory B - Močovice
Kaňk B - Paběnice B (hlášenky)
Soběšín - Č. Janovice B
Zruč n. S. B - Rataje n. S. (ne od 15)
Křesetice B - Kačina (ne)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Kačina - Soběšín
Rataje n. S. - Křesetice B
Močovice - Kaňk B
Nepoměřice - N. Dvory B
Paběnice B - Zruč n. S. B (ne)

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Kaňk B - Nepoměřice (hlášenky)
Soběšín - Rataje n. S.
Č. Janovice B - Kačina
Zruč n. S. B - Močovice (ne od 15)
Křesetice B - Paběnice B (ne)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Rataje n. S. - Č. Janovice B
Močovice - Křesetice B
Nepoměřice - Zruč n. S. B
N. Dvory B - Kaňk B
Paběnice B - Soběšín (ne)

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
Soběšín - Močovice
Č. Janovice B - Paběnice B
Kačina - Rataje n. S.
Zruč n. S. B - N. Dvory B (ne od 15)
Křesetice B - Nepoměřice (ne)

10. kolo - sobota 28. říina od 14.30 hodin
Močovice - Č. Janovice B
Nepoměřice - Soběšín
N. Dvory B - Křesetice B
Kaňk B - Zruč n. S. B (hlášenky)
Paběnice B - Kačina (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
Soběšín - N. Dvory B
Č. Janovice B - Nepoměřice
Kačina - Močovice
Rataje n. S. - Paběnice B
Křesetice B - Kaňk B (ne)